herb TEAM Przecław
Werynianka Werynia   TEAM Przecław

2015-10-04, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

TEAM pokonał na wyjeździe zespół Werynianki Werynia 4:2. Na wstępie trzeba zaznaczyć że, nasz zespół miał okazję zagrać na bardzo dobrej murawie. Od pierwszej minuty gospodarze zagrali bardzo defensywnie. TEAM rozgrywał atak pozycyjny i miał bardzo dużą przewagę w posiadaniu piłki. Już w 12 minucie Cisło zagrał z lewej strony do środka gdzie był Zołotar. Nasz prawy pomocnik minął dwóch obrońców a następnie uderzył bardzo precyzyjnie i było 1:0. Obraz gry się nie zmienił, gospodarze sporadycznie gościli na naszej połowie. W 25 minucie było już 2:0. Aktywny po lewej stronie Cisło dograł piłkę na piąty metr gdzie ładnym strzałem głową popisał się Mazur.  Pięć minut później powinno być 3:0. Do prostopadłej piłki ruszył Zołotar i miał przed sobą tylko bramkarza, niestety sędzia liniowy nie wiedzieć czemu zasygnalizował spalonego.  Kolejna akcja TEAMU niestety Mazur marnuje dobrą sytuację. W odpowiedzi mamy kontrę Werynianki, zawodnicy gospodarzy wywalczyli rzut rożny po zagraniu ręką. Po tym wznowieniu tracimy gola. Wynik do przerwy 2:1 dla Teamu. Druga połowa to natychmiastowa ofensywa naszej drużyny. W 46 minucie Mazur zagrał prostopadłą piłkę do Sroki, który wbiegł w pole karne i pokonał bramkarza 3:1.  Przewaga TEAMU była ogromna, niestety nasi zawodnicy marnowali znakomite okazje. W 50 minucie kolejne znakomite dogranie Cisły, Zołotar z 8 metrów strzela w Bramkarza. Kolejna akcja znów Cisło zagrywa a tym razem Płaza nie potrafił wykorzystać znakomitej okazji. W 63 minucie akcja prawą stroną, Cisło zagrywa na piąty metr, niestety Sroka źle trafia w piłkę. W 83 minucie wprowadzony na boisko Bielatowicz, zdecydował się na strzał z 18 metrów, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki 4:1. W końcowych minutach gospodarze strzelili jeszcze drugą bramkę ale losy meczu były już przesądzone.

Zdobywamy kolejne 3 punkty i jesteśmy blisko lidera a trzeba pamiętać że mamy jeszcze zaległy mecz do rozegrania.