herb Smoczanka Mielec
TEAM Przecław   Smoczanka Mielec

2015-09-27, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W zaległym spotkaniu TEAM przegrał z drużyną Smoczanki 1:3. Nasza drużyna zagrała dobre spotkanie i powinna spokojnie zdobyć 3 punkty w tym meczu. Niestety katastrofalne błędy sprawiły że przegrywamy to spotkanie. Mimo że pierwszym składzie TEAMU zagrało pięciu juniorów, to gospodarze mieli wyraźną przewagę. Już w 5 minucie nasz junior Maziarski ograł obrońcę i gdyby nie faul w okolicach 25 metra mogło być bardzo groźnie. Kolejna doskonała sytuacja, Maziarski wbiegł w pole karne i został brutalnie powalony na trawę. Niestety sędziowie nic nie widzieli( w przerwie stwierdzili że był bezdyskusyjny rzut karny i przeprosili). W odpowiedzi bardzo groźny strzał gości minimalnie mija bramkę Wojtaszka. Kolejna akcja TEAMU i strzał Stochmala prosto w bramkarza . Gospodarze mieli bardzo widoczną przewagę i stworzyli koleją znakomitą okazję. Lewandowski doskonale zagrał do Mazura a ten miał przed sobą tylko bramkarza. Nasz napastnik lobował i gdy wszyscy myśleli że piłka wyląduje w siatce, niestety przeleciała obok. TEAM nie zwalniał, znakomita akcja lewą stroną i dogranie Cisły do Mazura na jedenasty metr. Nasz snajper uderzył bez przyjęcia prosto w bramkarza.W odpowiedzi napastnik gości strzelił w światło bramki, Wojtaszek odbił piłkę a dobitkę zablokował nasz obrońca. W pierwszej połowie TEAM miał jeszcze jedną dobrą okazję ale Lewandowski strzelił prosto w bramkarza. Gdy wydawało się że będzie remis do przerwy, goście oddali chyba drugi strzał w światło bramki. Mazur faulował na 45 metrze rywala. Piłkę ustawił obrońca Smoczanki i strzelił w kierunku bramki. Jakimś cudem piłka wpadła do bramki i było 1:0. Druga połowa miała podobny przebieg do pierwszej. TEAM stwarzał groźne sytuacje a Smoczanka zdobyła drugą bramkę. Doskonałą okazję miał Mazur, który ograł trzech obrońców w polu karnym i strzelił przy słupku. Niestety bramkarz popisał się doskonałą paradą. Kolejna okazja i faul na 16 metrze. Do piłki podchodzi Żmuda i strzela w słupka. Gdy wydawało się że bramka dla TEAMU to kwestia czasu, Mikulski z Wojtaszkiem zrobili prezent gościom i był 2:0. Po stracie drugiej bramki gospodarze zagrali bardzo ofensywnie co sprawiło że stracili trzeciego gola po klasycznej kontrze. TEAM jeszcze zdobył bramkę po rzucie rożnym(Skrzypek) ale to było zbyt mało. Smoczanka w końcówce meczu powinna zdobyć jeszcze bramki ale napastincy zmarnowali doskonałe okazje.

Zakończyliśmy rundę jesienną. Trudno ocenić czy była to udana runda. Szkoda szczególnie trzech ostatnich meczów gdzie straciliśmy 7 punktów. Niestety tylu braków kadrowych nie udało się zastąpić. Druga strona medalu to okazje do gry dla naszych juniorów, którzy pokazali że możemy mieć z nich dużo pożytku.W dzisiejszym meczu nasza drużyna zabawiła się w Św. Mikołaja robiąc prezenty Smoczance. Gratulujemy gościom wygranej. Zespół trenera Oślizły doskonale wykorzystał swoje szanse i zgarnął pełną pule.