LKS TEAM Przecław - strona oficjalna

pon.

Derby

• autor: timek1993, 2016-04-18 10:26

Wczoraj byliśmy świadkami fajnego widowiska jakie stworzyły drużyny Tuszymki i TEAMU. Szkoda że padały wyzwiska pod adresem naszych piłkarzy, którzy grali swoje, pokazali klasę na boisku nie obrażając nikogo a tym bardziej nie faulując złośliwie. Na wielkie brawa zasługują nasi kibice, którzy pierwszy raz w historii dopingowali nasz TEAM. Tym większy szacunek za to że, można kibicować bez wulgaryzmów i obrażania rywala. Chociaż niektórzy twierdzili że nasi kibice prowokowali tworząc super oprawę o jakiej nikomu się nie śniło. Gratuluję poczucia humoru.

Wracając do spraw czysto piłkarskich. Od lat, wiele osób twierdzi że TEAM wygrywa bo ma " legię cudzoziemską" z Dębicy czy Mielca. Chciałem zaprezentować małe sprostowanie a krytykom proponuję zajrzeć do własnego ogródka.

Oto wczorajszy skład wyjściowy TEAMU:

Wojtaszek (Podole)

Żmuda (Rzemień)

Skrzypek (Przecław)

Mikulski (Dębica , grający trener)

Kopacz(Przecław)

Jemioło (Podole)

Sroka (Podole)

Stochmal (Przecław)

Cisło (Korzeniów)

Lewandowski (Błonie)

Mazur (Podole)

autor: ~KIBIC 2016-04-18 14:53:15

avatar Poprostu Tuszyma została zmiażdżona sportowo i dopingiem to trzeba coś wymyślić ze prowokowali itp :D a tak naprawde to wszysycy się z nich smieją że u siebie taki wpieeeee dol :D

autor: ~Młyn.. 2016-04-18 19:07:43

avatar Dziękujemy piłkarzom za zwycięstwo :)

autor: ~anonim 2016-04-19 08:52:18

avatar Ją się dziwie wielkiemu trenerowi sms Panu Kukułce gdzie w sms hasłem jest wychowanie przez sport. Że wpuszcza na boisko takiego skończonego matoła rasińskiego który psuje całe widowisko tym co prezentuje. Brak reakcji trenera I zarządu o czymś świadczy. Reszta chłopaków z Tuszymy mimo że przegrali to walczyli do końca I za to szacunek. A tego buraka proponuje wysłać za bramkę w to bagno Niech piłki podaje.

autor: ~KIBIC 2016-04-19 15:42:36

avatar Zgadzam się w pełni odnośnie wyzej wymienionego matoła. Reszta chłopaków walczyła, ale sportowo byli słabsi:) I dzieci z gimnazjum niech też nie prowokują obrażliwymi przyśpiewkami na początku meczu bo to nie nasz poziom :) Dzięki za super widowisko :D

autor: ~anonim 2016-04-19 22:32:59

avatar Niestety niektórzy po prostu nie dorosli nawet do A klasy. I nie chodzi tu o poziom sportowy. Boli że dzieci stojące pod altanką wyzywają i obrażają Przecław. Chyba nawet sami nie wiedząc dlaczego. Ale to świadczy o kompleksach chyba.

autor: ~anonim 2016-04-19 22:35:14

avatar fajne derby z oprawą i mecz również ciekawy. TEAM dużo,dużo lepszy pod każdym względem.

autor: ~anonim 2016-04-21 15:16:14

avatar Nie ma co dużo z przecławia zawodników, pozatym jak mi wiadomo to niektórzy wgl nie mogli grać w tym spotkaniu co pokazuję spotkanie juniorów, dlatego też brawa dla gospodarzy że nie kłócili się o takie rzeczy, a już jeśli ma być bez wyzwisk to dlaczego w komentarzach przede mną już lecą wyzwiska na jednego z piłkarzy?

autor: ~do ostatniego komentarza 2016-04-22 22:33:57

avatar nie chodzi o zawodników tylko z Przecławia. Przecież jak taki Kondzio jest z Podola ale w TEAMIE gra chyba z 7-8 lat to nie jest swój chłopak? Marek Lewandowski gra w TEAMIE od małego bo gdzie ma grac? To nie jest swój chłopak? Jesli chodzi o juniorów to proponuje poczytac przepisy bo jesteś niedoinformowany. skoro nie mogli grac to Tuszymka dostanie walkower hehe. A ostatni temat wyzwisk. Nie widze żeby kogoś wyzywano tutaj. Przecież ten kretyn nie jest piłkarzem i nigdy nim nie będzie. On powinien się leczyc bo widać że mu coś brakuje

autor: ~anonim 2016-05-04 22:40:23

avatar To ostatni taki mecx na tym poziomie A klasowym Team w okręgówce Tuszymka w B klasie.

autor: ~PapaRatzi 2016-05-08 15:52:05

avatar A jak mają nie lecieć wyzwiska na zawodnika jeżeli wchodzi gość na boisko i jedynym jego celem jest upier......e nogi przeciwnikowi tylko dlatego , że jest nawalony i nie może się pogodzić , że Tuszymka przegrywa mecz . Nawet kibice Tuszymki byli zdegustowani zachowaniem TR, patrz komentarza pana Jacka Kul..., . W kwestii oprawy to rzecz fantastyczna , że na poziomie A klasy są fascynaci którzy za swoje pieniądze są w stanie zakupić race , flary , sempertyny . Sprawa dopingu to proszę nie porównywać gramy u siebie hej Przecław gramy u siebie do chu.....a poszczególnych zawodników Przecławia . Natomiast tzw słynna legia cudzoziemska w Przecławiu hmmm niech się znajdzie choć jeden kibic Tuszymki i rzuci kamieniem w jakiegoklowiek zawodnika powiedzmy z Victorii Czermin , jak grałby u nich

autor: ~PapaRatzi 2016-05-08 20:55:11

avatar Dziękuje adminowi strony , że wykropkował pewne słownictwo . To wynikało z mojego zdenerwowania . I jeszcze jedno szanując chęć posiadanie przez poszczególne sołectwa Gminy Przecław posiadanie własnej drużyny , osobiście nie miał bym nic przeciwko a nawet byłbym zachwycony aby w Przecławiu były chęci a przede wszystkim finanse do stworzenia drużyny , która zdolna była by podjąć walkę w okręgówce i to nie tylko na jeden sezon . Pozdrawiam i życzę sukcesów .

autor: ~anonim 2016-12-09 16:01:28

avatar Team górą!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

WISŁOKA II DĘBICA 4:2 TEAM Przecław
2018-09-08, 17:00:00