LKS TEAM Przecław - strona oficjalna

Strona klubowa
  • SPONSORZY KLUBU----MIASTO PRZECŁAW----ROLMLEK----BUD PIS-----ŚWIAT ROBOTYKI-----DEZAKO----MELEX
  •        

Najnowsza galeria

TEAM : Tuszymka
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 119, wczoraj: 864
ogółem: 1 051 792

statystyki szczegółowe

Kalendarium

30

09-2016

piątek

01

10-2016

sobota

02

10-2016

niedziela

03

10-2016

pon.

04

10-2016

wtorek

05

10-2016

środa

06

10-2016

czwartek

Logowanie

Statystyki drużyny

Mecz 2016-09-24, 16:00


herb TEAM Przecław 2:1 herb Radomyślanka Radomyśl Wlk
TEAM Przecław   Radomyślanka Radomyśl Wlk

Aktualności

Treningi

  • autor: timek1993, 2016-08-29 21:11

 Nasz Klub posiada następujące grupy wiekowe i zaprasza dzieci i młodzież do rozpoczęcia treningów w TEAMIE Przecław

Seniorzy  - V liga

Juniorzy Starsi (rocznik 1998-2002) - klasa okręgowa

Młodziki (rocznik 2004-2005)

Orliki ( rocznik 2006-2007)

Żaki ( rocznik 2008)

Skrzaty ( rocznik 2009-2011)

 

info w sprawie zapisów: tel 509 304 559

 

 


Treningi bramkarskie

  • autor: timek1993, 2016-08-29 21:04

 Od jutra wznawiamy treningi bramkarskie. Zajęcia będą prowadzone w każdy wtorek o godz. 17.30 na orliku w Przecławiu. Zapraszamy zainteresowanych chłopców z roczników 2004-2009 na treningi pokazowe.

 Profesjonalne treningi bramkarskie prowadzą trenerzy Bogusław Wyparło i Paweł Szyler z AKADEMII BRAMKARSKIEJ.

 ZAPRASZAMY !!!


Seniorzy

  • autor: timek1993, 2016-08-14 14:27

Nowy sezon

  • autor: timek1993, 2016-08-06 21:25

Za tydzień zaczynamy...


Transfery

  • autor: timek1993, 2016-08-06 20:55

Transfer numer 2.


Archiwum aktualności


Reklama

Najbliższe spotkanie

Płomień Zagorzyce   TEAM Przecław
2016-10-02, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

TEAM Przecław 2:1 Radomyślanka Radomyśl Wlk
2016-09-24, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
TEAM Przecław 2:1 Radomyślanka Radomyśl Wlk
Stal II Mielec 0:2 Sokół Kolbuszowa
Victoria Czermin 3:0 Płomień Zagorzyce
Wilga Widełka 2:1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Wisłoka Dębica 7:2 Monis Strzegocice
Brzostowianka Brzostek 3:5 LKS Wiewiórka
Chemik Pustków 5:0 LKS Podleszany
Czarni Trześń 2:0 Lechia Sędziszów